.

O mnie

Czyli krótko i na temat w formie CV.

Studia ukończyłem w 1992r. na Akademii Rolniczej we Wrocławiu / dzisiejszy Uniwersytet Przyrodniczy /. Tam również odbyłem staż zawodowy ( Katedra Chorób Wewnętrznych). Pogłębianie wiedzy weterynaryjnej kontynuowałem uczestnicząc w 3-letnich, podyplomowych studiach specjalizacyjnych z zakresu: "Choroby Psów i Kotów " / 2003-2005 / oraz licznych kursach i szkoleniach.   W latach: 1994-1998 pracowałem w Przychodni dla Małych Zwierząt we Wrocławiu przy ulicy Paczkowskiej 26. Własny Gabinet Weterynaryjny "4 Łapy" prowadzę od roku 1999. Ze wszystkich stworzeń  dużych i małych zajmuję się leczeniem naszych czworonożnych pupili: psów, kotów, fretek, królików, gryzoni, gołębi i w podstawowym zakresie zwierząt egzotycznych . Mojemu zawodowi, który traktuję jak pasję i misję poświęcam sporo czasu  oraz zaangażowania, staram się być dyspozycyjny i dostępny nie tylko w godzinach pracy, ale na miarę możliwości również poza nimi. Kontynuuję rodzinną tradycję; zarówno Mama / dr nauk wet., emerytowany pracownik Zakładu Higieny Wet. we Wrocławiu /, jak również nieżyjący już Ojciec, także byli lekarzami weterynarii. Wolne chwile poświęcam na dokształcanie, opiekę nad ukochanymi: terrierem szkockim - Celtikiem i kotką maine coon -  Joszką, a jeżeli wystarczy czasu i chęci, także literaturze, tenisowi i dobrej  muzyce. 

Współpracuję i konsultuję trudne przypadki z zaprzyjaźnionymi specjalistami z klinik weterynaryjnych  we Wrocławiu. Od początku 2014r  przyjeżdża na niektóre sobotnie dyżury, też wrocławianka, Pani doktor Katarzyna Samulska / uczennica Pani dr Janiny Łukaszewskiej /.

Specjalistką od "Misji Niemożliwych" jest w moim gabinecie  właśnie Pani dr nauk wet. Janina Łukaszewska http://www.lukaszewska-hematolog.pl/, długoletni pracownik Wydziału Weterynarii UP we Wrocławiu, znana nie tylko w Polsce diagnostyk weterynaryjny, specjalista - hematolog. Wieloletnie doświadczenie Pani doktor, olbrzymia wiedza i niezwykła dociekliwość diagnostyczna  pomogły rozpoznać i skutecznie leczyć niejednego ciężko chorego pupila ! 

         

 

serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy                                                                                                                

Krzysztof Bielicki oraz współpracownicy

 

 

 

 

weterynarz oleśnica

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Meta tagi: Weterynarz Oleśnica, Gabinet Weterynaryjny w Oleśnicy, Najlepszy Weterynarz, Bielicki,